Stage vergoedingen

De bedragen in deze tabel (ook die van 2001) zijn in euro's per maand.
Keer vanuit deze pagina terug naar de tekst of ga verder naar de conclusie van het onderzoek.

Nr. Kantoor 2002 2001 Mutatie
1NautaDutilh650628,4921,51
2 Holland Van Gijzen619578,5740,43
3 Landwell613453,78159,22
4 Allen & Overy500272,27227,73
5 AKD Prinsen Van Wijmen500226,89273,11
6 De Brauw Blackstone Westbroek500491,448,56
7Stibbe500340,34159,66
8 Houthoff Buruma500453,7846,22
9 Loyens & Loeff500453,7846,22
10 Nolst Trenité454226,89227,11
11 Clifford Chance454363,0290,98
12 Van Benthem & Keulen4500450
13 SchutGrosheide400226,89173,11
14 Baker & McKenzie 381453,78-72,78
15 Lovells350340,349,66
16 Pels Rijcken & Droogleever Fortuijn340226,89113,11
17 Boekel De Nerée3403400
18 Van Diepen Van der Kroef3403400
19 CMS Derks Star Busmann33568,07266,93
20 De Jonge Peters Remmelink3000300
21 Freshfields Bruckhaus Deringer275NVTNVT
22 Dirkzwager2650265
23 Nysingh Dijkstra De Graaff243GAonb.
24 Trip230113,45116,55
25 Holla Poelman2272270
26 Kennedy Van der Laan185181,513,49
27 Boels Zanders000
Gemiddeld375,96280,29*95,68*

*Het gemiddelde voor 2001 in deze tabel is een ander dan is aangehouden in de uiteindelijke vergelijking van beide jaren. Dat komt omdat de Top 30 in 2001 een andere samenstelling had. De werkelijke gemiddelde vergoeding van het 2001-onderzoek lag op € 303,46. Dat betekent dat de stijging in 2002 € 72,50 bedraagt.

    | Mail de redactie | Print