Stage vergoedingen

De bedragen in deze tabel (ook die van 2001) zijn in euro's per maand.
Keer vanuit deze pagina terug naar de tekst of ga verder naar de conclusie van het onderzoek.

Nr.Kantoor20022001Mutatie
1NautaDutilh650628,4921,51
2Holland Van Gijzen619578,5740,43
3Landwell613453,78159,22
4Allen & Overy500272,27227,73
5AKD Prinsen Van Wijmen500226,89273,11
6De Brauw Blackstone Westbroek500491,448,56
7Stibbe500340,34159,66
8Houthoff Buruma500453,7846,22
9Loyens & Loeff500453,7846,22
10Nolst Trenité454226,89227,11
11Clifford Chance454363,0290,98
12Van Benthem & Keulen4500450
13SchutGrosheide400226,89173,11
14Baker & McKenzie 381453,78-72,78
15Lovells350340,349,66
16Pels Rijcken & Droogleever Fortuijn340226,89113,11
17Boekel De Nerée3403400
18Van Diepen Van der Kroef3403400
19CMS Derks Star Busmann33568,07266,93
20De Jonge Peters Remmelink3000300
21Freshfields Bruckhaus Deringer275NVTNVT
22Dirkzwager2650265
23Nysingh Dijkstra De Graaff243GAonb.
24Trip230113,45116,55
25Holla Poelman2272270
26Kennedy Van der Laan185181,513,49
27Boels Zanders000
 Gemiddeld375,96280,29*95,68*

*Het gemiddelde voor 2001 in deze tabel is een ander dan is aangehouden in de uiteindelijke vergelijking van beide jaren. Dat komt omdat de Top 30 in 2001 een andere samenstelling had. De werkelijke gemiddelde vergoeding van het 2001-onderzoek lag op € 303,46. Dat betekent dat de stijging in 2002 € 72,50 bedraagt.

    | Mail de redactie | Print